Doprava zdarma nad 1.000 Kč 🚚

Blog

5 skvělých valentýnských dárků February 1, 2024

Valentýn je oslavou lásky a zamilovaných. V tomto období se každý rok snažíme nalézt dokonalý dárek, kterým bychom mohli vyjádřit své city k partnerovi. Není to však tak jednoduchý úkol, jak se na první pohled zdá. Obvykle chceme udělat něco speciálního, promyšleného, nezapomenutelného, což pak naši milovanou osobu úplně „zmate“. Jaké jsou ale tyto super valentýnské dárky? 🤔❤️

5 neobvyklých nápadů na Valentýnské rande February 1, 2024

Valentýn se blíží!🤗 Samozřejmě pro takovou výjimečnou příležitost byste měli udělat něco výjimečného!

S takovým dárkem budete hrdinou Valentýna January 16, 2024

Den svatého Valentýna je skvělou a speciální příležitostí, jak připomenout svému partnerovi (a sobě), jak moc je milujete a oceňujete a jaké máte štěstí, že jste se našli! Většina lidí proto na Valentýna ráda pohostí svou lásku dárkem. Najít dokonalý dárek však není v žádném případě snadný úkol. Naštěstí jsme tu my, abychom vám pomohli!😉

7 motive pentru care Love Note este cel mai creativ cadou pentru cupluri din 2024 January 15, 2024

Am adunat 7 motive mai puțin obișnuite pentru care Love Note este cel mai unic cadou pentru cupluri din anul 2024, pe baza feedback-ului din partea a 100.000 de persoane care au primit cadouri emoționante.

Kreativní DIY dekorace pro zimní dny December 12, 2023

I vy jste lidé, které baví kreativita, že? Chcete-li letos opravdu vyniknout a vyzdobit svůj domov jako z amerických filmů, přečtěte si náš článek!

5 nejlepších nápadů na vánoční dárky v roce 2023 December 1, 2023

Ještě pořád nevíte, co koupit na letošní Vánoce? Ukážeme vám 5 nápadů na dárky, kterými nemůžete nic pokazit!

5 neobvyklých důvodů, proč koupit TOTO jako dárek pro svého partnera December 1, 2023

Hledáš dárek, který je poněkud .... netradiční? Jaký tvůj partner ještě nedostal? Představujeme Ti tento seznam, 100 jedinečných a vzrušujících nápadů na randění ve formě plakátu, ve stylu stíracího bucket listu! Ponoř se do možností, které nabízí stovka malých, ale vzrušujících ilustrací: zimní dobrodružství, letní dobrodružství, v interiéru nebo exteriéru! Zbývá už jen jedna otázka: jak rychle budete mít za sebou všech 100 tipů na rande vyzkoušených.

7 důvodů, proč je Love Note tím nejlepším vánočním dárkem November 30, 2023

Hledáte ten ideální vánoční dárek? Jste na správném místě, protože nenajdete kreativnější a srdečnější vánoční překvapení než Love Note!

...ale abychom nemluvili jen do vzduchu, sesbírali jsme pro vás 7 důvodů, proč je Love Note tím nejunikátnějším Vánočním dárkem. Na základě zpětné vazby od více než 50 000 spokojených zákazníků.

Nápady na zimní rande November 29, 2023

Je čas otřást sebe a svůj vztah ze zimního spánku! Jak? Samozřejmě se skvělými typy! V našem příspěvku naleznete 5 nápadů na zimní rande, kterými svého partnera určitě ohromíte!

Víte, jaký je váš jazyk lásky? November 29, 2023

Vždy vás zajímalo, jaký je váš jazyk lásky, ale nikdy jste se do tohoto tématu nedostali hlouběji? Pak právě přišel ten čas! Přečtěte si náš článek a poznejte se lépe, zjistěte, co ve vztahu nejvíc potřebujete!

1