Doprava zdarma nad 1.000 Kč 🚚

Blog

Proč je Love Note ten nejlepší dárek ke Dni otců? May 27, 2024

Den otců je speciální příležitostí k vyjádření lásky a vděčnosti za vše, co pro nás náš otec v průběhu let udělal. Je naším hrdinou, učitelem, údržbářem a dávkou jistoty v jedné osobě. Jak najít dokonalý dárek pro tak všestrannou osobu? V našem blogovém příspěvku představujeme jedinečné a personalizované překvapení, které vám jistě vžene do očí slzy radosti!

5+1 důvodů, proč si i otcové zaslouží být oslavováni May 27, 2024

Oslavujete ve své rodině Den otců? V našem článku jsme shromáždili 5 + 1 důvodů, jak vyjádřit, jak velkou roli hrají naši otcové v našich životech.

Dokonalý dárek ke Dni dětí May 16, 2024

Asi není velkým tajemstvím, že Den dětí je jedním z nejlepších svátků pro děti. Je to den, kdy se na ně konečně soustředí veškerá pozornost a kdy se je dospělí snaží obdarovat speciálními dárky a aktivitami. Najít ty správné dárky pro děti však není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Naštěstí pro vás máme zaručený tip! 😉.

5 tipů, jak přivést dítě ke čtení May 15, 2024

V dnešním rychlém digitálním světě je náročné přimět děti ke čtení příběhů. Všichni víme, že obrazovky televizorů a tabletů nabízejí lákavou a snadnou alternativu, ale čtení se stále osvědčuje jako nejlepší nástroj pro zábavné učení a rozvoj. Pokud jste se s tímto problémem setkali, máme pro vás dobrou zprávu! Existuje několik jednoduchých věcí, které můžete jako rodič udělat, abyste své dítě zaujali světem knih.

5 důvodů, proč personalizované pohádkové knihy pomáhají rozvoji vašeho dítěte May 9, 2024

Stále více lidí slyší o netradičních, jedinečných pohádkových knihách, které mají velký vliv na rozvoj dětí. Tyto příběhy mají mnoho výhod, protože každý příběh má jiné a důležité poselství. V tomto článku se podrobněji podíváme na to, jaké jsou tyto speciální vlastnosti a další složky, kterými se personalizované příběhy liší od svých tradičních protějšků.

Jedinečné příběhy: umění zábavného učení May 9, 2024

Dětské příběhy jsou pokladem pro rozvoj dětské mysli. Tyto okouzlující příběhy děti nejen baví, ale také je nenápadně formují a pomáhají rozvíjet jejich kognitivní, emocionální a sociální dovednosti.

5+1 důvodů, proč jsou matky těmi skutečnými hrdiny May 1, 2024

Jak byste popsali hrdinu? Dokáží dělat více věcí najednou, být vzorem, být vytrvalí a obětaví a mají řešení pro každý problém? I když Superman a Hercules měli superschopnosti, každodenní hrdiny můžeme najít mnohem blíže k nám. Koho máme na mysli? Sesbírali jsme 5+1 důvodů, abychom ukázali, proč jsou matky skutečnými hrdiny namísto klasických fiktivních postav.

Dárek ke Dni matek, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři vaší mámy April 17, 2024

S blížícím se Dnem matek se vždy vynořuje velká otázka: čím můžete překvapit svou mámu a projevit její lásku a vděčnost? Všichni víme, že mámy nejsou fanoušky honosných drahých, ale bezvýznamných překvapení. Určitě jste se už setkali s odpověďmi typu „Stačí, že mě máš ráda“, „Nemínej na mě moc peněz“ a „Nejvýš něco malého“, když jste se snažili být u dárků trochu jemnější. Samozřejmě, snáze se to řekne, než udělá 🤔.

7 důvodů, proč si myslíme, že Love Note je ideální dárek ke Dni matek. April 9, 2024

Co bys tvoje máma opravdu přála? Chtěli byste, aby to bylo jedinečné? Něco speciálního? Ne příliš drahé? "Nic na mě nemínej." Chtěli byste raději něco kreativního, ručně vyrobeného? Můžeme s jistotou říci, že naše jedinečné, personalizované dárkové knihy oslovily v průběhu let téměř 30 000 maminek a naši zákazníci nám nahlásili nespočet dárků, které potěšily.

Proč jsou pro nás data tak důležitá? April 4, 2024

Všichni máme data, která obzvlášť přirostla k našemu srdci a která slavíme rok co rok. Pravidelné oslavy narozenin, svátek, výročí a jiných menších i větších životních událostí jsou již poměrně dlouho zcela běžnou součástí našeho života. Oslava jednotlivých „velkých“ dní je navíc jednou z mála věcí, které téměř každý na světě považuje za důležité, ale málokdy se zamýšlíme nad tím, proč jsou pro nás tato data a kolem nich pořádané rituály vlastně tak důležité.

1