Doprava zdarma nad 1.000 Kč 🚚
Zásady vrácení zboží a peněz

Změna objednávky

Úpravy produktů na míru

Zákazníci mají na závěr procesu úprav možnost zkontrolovat své přizpůsobené produkty. Výrobky budou vytištěny tak, jak jsou zobrazeny na obrazovce, pokud není uvedeno jinak. Upozorňujeme, že společnost Sparkl nemůže provést změny chyb, které se projevily v této fázi, jakmile jsou produkty v procesu tisku. Vyzýváme zákazníky, aby si pečlivě zkontrolovali své úpravy.

Termín pro úpravy

Objednávky lze upravovat nejméně 2 hodiny po jejich zadání, v závislosti na denní době, kdy byla objednávka zadána. Přesná lhůta pro provedení změn v objednávce je uvedena na stránce pro sledování objednávky. Potvrzením objednávky zákazníci berou na vědomí, že po uplynutí této lhůty se úpravy nemusí projevit ve finálním produktu.

Úprava nebo zrušení objednávky

Objednávky lze upravit nebo zrušit prostřednictvím portálu pro sledování objednávek, který je přístupný prostřednictvím e-mailu s potvrzením objednávky. Případně se zákazníci mohou obrátit na zákaznický servis společnosti Sparkl ve všední dny od 8:00 do 16:00. Mimo tyto hodiny by měly být úpravy prováděny prostřednictvím portálu pro sledování objednávek. Mějte prosím na paměti, že odpověď našeho zákaznického servisu může trvat až jeden pracovní den. Pro rychlou pomoc se ujistěte, že jste uvedli číslo své objednávky.

Změna dodacích údajů

V případě změny doručovací adresy nebo telefonního čísla kontaktujte prosím zákaznický servis společnosti Sparkl ve výše uvedené provozní době. Pokud již byla objednávka odeslána, měli by se zákazníci ohledně případných úprav spojit přímo s kurýrní společností.

GLS

DHL Express

Vrácení objednávky

Poškozené nebo vadné výrobky

Zákazníci mohou požádat o vrácení peněz nebo výměnu výrobků, které dorazí poškozené nebo vadné. Za tímto účelem musí neprodleně po obdržení zásilky předložit zákaznickému servisu společnosti Sparkl fotografický nebo video důkaz spolu s číslem objednávky. Společnost Sparkl si vyhrazuje právo posoudit předložené důkazy. Pokud z našeho posouzení vyplyne, že poškození nebylo způsobeno naší přepravou nebo manipulací, můžeme reklamaci zpochybnit. Doporučujeme zacházet s výrobky s maximální opatrností.

Přehled o chybách při úpravách naleznete v části 1.1 (Úpravy produktů na míru), kde jsou uvedena omezení odpovědnosti společnosti Sparkl.

Právo na odstoupení od smlouvy

Právo na odstoupení od smlouvy, jak je stanoveno v evropské směrnici 2011/83, se vztahuje pouze na produkty, které nejsou přizpůsobené. Na výrobky na zakázku se tato výjimka nevztahuje. Chcete-li toto právo uplatnit u standardních výrobků, obraťte se na náš zákaznický servis do 14 dnů od obdržení výrobku. Náklady na vrácení zboží může hradit zákazník.

Ztracené balíčky

V případě, že se váš balíček ztratí nebo s ním kurýrní služba špatně manipuluje, zavazujeme se, že vaši objednávku znovu vytiskneme a odešleme. Případně se zákazníci mohou rozhodnout pro vrácení peněz v plné výši. Pokud se domníváte, že se váš balíček ztratil, oznamte to prosím zákaznickému servisu společnosti Sparkl a uveďte číslo své objednávky.

Specifikace produktu

Love Note

Vlastnosti

 • A5 (148 x 210 mm)
 • Hmotnost papíru: 120 g/m2
 • Počet stran: 40

Informace o velikosti knihy

Všechny tištěné knihy obsahují 40 stran. Edice s 20 nebo méně stranami budou mít vytištěny pouze strany na pravé straně. Pokud obsah přesáhne 20 stran, budou vytištěny obě strany. Zbývající prázdné stránky budou buď ponechány prázdné, nebo budou vyplněny znaky knihy, jak bylo zvoleno ve fázi úprav. Celkový počet stran nemá vliv na cenu knihy.

Použití znaků

Zákazníci by měli používat znaky v souladu s jazykovou abecedou webových stránek. Přesné vykreslení znaků z jiných abeced, speciálních znaků a emoji nelze zajistit.

Dostupné povrchové úpravy

Knihy Love Note se dodávají ve dvou povrchových úpravách:

 • Brožované: Měkká, pružná obálka s lesklým povrchem.

 • Pevná vazba: Pevná vazba s lesklým povrchem a s povrchovou úpravou: Pevný, lesklý povrch.

Dárková krabička

Dárkové krabičky pro knihy Love Note jsou k dispozici samostatně, jsou vyrobeny z prvotřídního nenatíraného papíru. Přesné barevné odstíny se mohou lišit.

Love Cards Kupónové karty

Vlastnosti

 • Rozměry: 148 x 70 mm
 • Obsahy: 1. Vánoční přání, 2. Vánoční přání, 3: 20 karet v balení
 • Provedení: Perforované se zaoblenými rohy, drží pohromadě pomocí 1 plastové nebo 2 kovových sponek.

Balení

Každá sada karet lásky je uložena v ozdobné červené obálce, zalepené samolepkou, která je součástí kupní ceny.

Použití znaků

Používejte prosím znaky z primárního jazyka webových stránek. Správné zobrazení znaků z jiných abeced, speciálních symbolů a emotikonů není zajištěno.

Plakáty Love List

Vlastnosti

 • Rozměry: A2 (420 x 594 mm)
 • Materiál: Těžký papír, matný nebo lesklý povrch.

Magnetický držák na plakáty pro seznam lásky

Vlastnosti

 • Délka: 420 mm
 • Materiál: Materiál: dřevo
 • Barva: černá

Každé balení obsahuje 2 sady držáků plakátů. Tyto držáky se připevňují magneticky a zajišťují plakát v horní i spodní části.